test

Tom Murrant założył markę Sealine 1972 z czystej pasji dla jachtów. Ówczesna oferta rynkowa, nie spełniała jego wymagań, dlatego podjął decyzję o budowie własnej jednostki. W Kidderminster, Murrant otoczył się wysoko wyspecjalizowanymi ekspertami, o najwyższych kwalifikacjach, co obowiązuje w Sealine do dziś.
Produkcja rozpoczęła się od 25 stopowej łodzi, a główny nacisk położono na optymalne położenie silników, zbiorników i urządzeń pomocniczych. Projektanci walczyli o każdy dodatkowy cal przestrzeni, a Murrant wierzył, że mądre wykorzystanie przestrzeni jest kluczem do sukcesu. I jest to kolejny znak rozpoznawczy, z którego Sealine również dziś.
W 2013 marka Sealine stała się częścią HanseGroup i znalazła swój nowy dom nad niemieckim wybrzeżem Bałtyku. Dzięki nowoczesnym i sprawdzonym metodom produkcji i doświadczonej kadrze, marka zyskała nowe oblicze, zachowując jednocześnie swój niepowtarzalny charakter.
Z innowacyjną koncepcją życia na morzu, Sealine rozpoczęła pionierską i udaną ścieżkę, czego rezultatem są cztery, zupełnie nowe modele, a F530 jest najbardziej imponującym przykładem.